Jūra

KONSULTĀCIJAS UN SEMINĀRI

Pāru konsultācijas, konsultācijas no attāluma

INDIVIDUĀLĀS KLĀTIENES KONSULTĀCIJAS

Jautājumi, ar ko visbiežāk nākas strādāt:
Attiecības ar sevi, ar partneri, bērniem, vecākiem, darba devēju vai ņēmēju.
Pašapziņas, pašmotivācijas, dzīvesprieka nepietiekamība.
Depresija, veģetatīvā distonija, līdzatkarība, trauksme, nomāktība.
Dzīves kvalitātes uzlabošana.
Sava dzīves stila izpratne.
Aizvainojumi.

PĀRU KONSULTĀCIJAS
Pirms kāzu laikā.
Attiecību krīzes laikā.
Šķiršanās laikā.
Attiecību kvalitātes uzlabošanai.

KONSULTĀCIJAS NO ATTĀLUMA
Skype.
Pa telefonu.
Rakstiskā formā pa e-pastu.

 

Pieteikties konsultācijai

Pasaku seminārs

PASAKU SEMINĀRS

Mēs katrs bērnībā esam lasījuši vai klausījušies pasakas. Tās sevī slēpj daudz informācijas, īpaši, ja pasaka atmiņā atnāk noteiktā brīdī. Šajā seminārā caur pasakām nonākam pie atbildēm uz šobrīd katram svarīgiem jautājumiem. Seminārs sniegs atbildes katram tā dalībniekam par noteiktu samezglojušos situāciju, kā arī ļaus apzināties savus resursus. Caur vizualizāciju nonāksim pie noteikta pasakas fragmenta. Tālāk, izmantojot gan mākslas terapijas, gan psihodrāmas pieeju, radīsim nepieciešamās atbildes. Grupas tiek veidotas nelielas, lai patiešām katram grupas dalībniekam ir iespēja izstrādāt savu stāstu. Tas ir labs, interesants un rotaļīgs veids, kā atklāt par sevi vērtīgas lietas, gūt iedvesmu un, iespējams, risinājumu.

Pieteikties semināram

Sistemātiskie izlikumi

SISTĒMISKIE IZLIKUMI

Šī pieeja ir balstīta uz B.Helingera, Sartras, V.Nelles, A.Māra, filozofiju un teoriju, kas palīdz problēmas skatīt caur sistēmu. Tā ir sava veida grupas terapija, jo process, kas notiek nav teorētiski izzinošs, bet terapeitisks, kur visa grupa kopā izdzīvojot katru stāstu gūst jaunu pieredzi ķermeniski un arī emocionāli.

Pieteikties semināram

Dzīves stila skola

DZĪVES STILA SKOLA

Semināru cikls, kas veidots uz individuālpsiholoģijas teorētiskās un filozofiskās bāzes, ar mērķi katram grupas dalībniekam rast izpratni par paša dzīves stilu. Ar to saprotot individuālpsiholoģisko terminu, kas ietver sevī izpratni par to, kādu es redzu sevi, citus, pasauli, dzīvi, kādas metodes es lietoju, lai tiktu galā ar dzīvi, kādus fiktīvos mērķus es izvirzu, kā es radu pats sev problēmas. Kā rezultātā es, kļūstot apzinātāks par savām rīcībām un neapzinātajiem mērķiem, varu kļūt efektīvāks un līdz ar to laimīgāks. Kā caur šo apzinātību uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Pieteikties semināram

Pāru attiecības

PĀRU ATTIECĪBAS

Semināru cikls ļaus dalībniekiem izprast paša gaidas un bailes, domājot par pāra attiecībām. Ļaus apzināties paša konkrēto attiecību pieredzi, kā tās padarīt efektīvākas un laimīgākas. Process būs organizēts tā, lai caur dažādiem praktiskiem un teorētiskiem uzdevumiem varētu saprast sevi un partneri, savu un viņa rīcību un tās mērķus. Semināri ļaus atrast atbildes par savu un partnera mīlestības valodu, kas nepieciešama, lai justos tuvāk, drošāk un stabilāk viens ar otru.

Pieteikties semināram